Ponuka práce

CNC Sústružník

  • Miesto práce: Pivovarská 458, 019 01 Ilava
    Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
    Termín nástupu: Ihneď
    Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • práca so systémom Fanuc a programovanie
  • vykonávanie prác podľa výkresovej dokumentácie
  • obsluha, meranie, nastavovanie CNC sústruhu
  • zodpovednosť za výkon svojej práce
  • dodržiavanie technologických postupov pri výrobe
  • sústruženie
  • prax je výhodou
  • Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské strojárske bez maturity
  • stredoškolské strojárske s maturitou
  • vodičský preukaz B
  • prax na pozícii / v oblasti 3 roky
  • Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o zaradenia do výberového konania na doleuvedenú emailovú adresu, alebo adresu spoločnosti. Nezabudnite uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
  • JAMP, s.r.o.
    Pivovarská 458
    019 01 Ilava
  • Kontaktná osoba - personálny úsek tel.:+421 905 758 357