Sme orientovaní na výrobu
vlastných produktov, súčiastkových dodávok, samostatných výrobkov
a veľkých konštrukčných projektov.

null

Certifikát ISO 9001:2009

Strojárska výroba sa u nás realizuje na základe certifikátu manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2009.
null

Dlhoročné skúsenosti

Presnej strojárskej výrobe sa venujeme už od roku 1994. Momentálne máme 70 členný tím a dve prevádzky.
null

Široké portfólio

Dokážeme spracovať invenčne a promptne široké portfólio výrobkov orientovaných na kusovú a zákazkovú výrobu.
null

Vysoká flexibilita

Disponujeme veľkým množstvom technológií a máme potrebné know-how pre zvládnutie i náročných požiadaviek.
strojarska-vyroba-1

Strojárska výroba

Predložte  nám vaše požiadavky a my vám ich splníme presne, kvalitne a komplexne. Spoľahlivo a efektívne zrealizujeme Váš dopyt nie len v klasickom obrábaní a tvárnení, ale i v 5 osom  CNC obrábaní.

vretenove-kosacky-jamp-2

Vretenové kosačky

Venujeme sa výrobe a predaju vretenových kosačiek, ktoré vychádzajú z dlhoročných konštrukčných technológii. Sú ideálne na precízne kosenie futbalových a golfových ihrísk či tenisových kurtov.

Pásové píly

Vyrábame  pásové píly spĺňajúce kritéria automatizácie a veľkosti, nastavené za účelom zvyšovania hospodárnosti a rýchlosti. Svojou kvalitou a odolnosťou sa zvyšuje nie len precíznosť rezu ale i spokojnosť zákazníka.

pasova-pila-jamp-2

Elektrická odhraňovačka

Mobilné, praktické a bezpečné zariadenie, ktoré opracuje hrany kovových polotovarov, súčiastok či iných výrobkov. Nemalo by chýbať v žiadnej profesionálnej strojárskej dielni.

odhranovacka-jamp-1
odstredivka-brusnej-kvapaliny-1

Odstredivka brúsnej kvapaliny

Tento náš výrobok odstráni kvapalinu z kovových triesok, špón a kalov, ktoré chladia kovoobrábacie zariadenia. Veľkou výhodou tohto stroja je to, že ho dokážeme upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Houseboat

Houseboats

Chcete si splniť sen o bývaní na vode? Svojou skúsenosťou vieme navrhnúť aj uskutočniť realizáciu. Túžite s ním cestovať, rybárčiť alebo chcete „spustiť kotvy“ tešíme sa na Vašu návštevu.

INOVAČNÉ AKTIVITY V SPOLOČNOSTI JAMP, s.r.o., ILAVA

Predmetom projektu je inovácia výrobného procesu a produktov v spoločnosti JAMP, s.r.o., ktorá bude dosiahnutá obstaraním horizontálneho CNC vyvrtávacieho stroja. Realizáciou projektového zámeru spoločnosti sa podarí výrazne zvýšiť kvalitatívne vlastnosti už existujúcich produktov – vretenová kosačka určená pre veľké a malé trávnaté plochy, a rozšíriť svoje produktové portfólio o ďalší produkt, ktorý bude nový nielen pre firmu, ale aj pre slovenský trh – vretenová kosačka s centrálnym odsávaním trávy.

 

Cieľom projektu je teda inovovať výrobný proces a produktové portfólio spoločnosti JAMP, s.r.o. tak, aby vedela vyhovieť požiadavkám súčasných i potenciálnych zákazníkov. Prostredníctvom realizácie sa dosiahnu významné merateľné ukazovatele projektu: 1 inovovaný výrobný proces, 3 inovované produkty, ktoré sú nové pre podnik, 1 inovovaný produkt, ktorý je nový pre trh a 1 podnik, ktorý dostáva podporu s cieľom predstaviť výrobky, ktoré sú pre firmu a trh nové. Miestom realizácie projektu je sídlo spoločnosti JAMP, s.r.o.

Spoločnosť JAMP, s.r.o. sídli v Ilave a je osobným podnikom jej zakladateľa – Antona Brunovského. Spoločnosť už 24 rokov pôsobí v odvetví strojárstva a je významným dodávateľom do oblastí automobilového, potravinárskeho, farmaceutického priemyslu, železničnej doprave a defektoskopie. Prevažne sa zameriava na výrobu vretenových kosačiek, pásových píl, elektrických stolových odhraňovačiek, odstrediviek a hausboatov. V spoločnosti JAMP, s.r.o. aktuálne pracuje 59 zamestnancov, na základe čoho sa firma zaraďuje medzi stredné podniky.

Sme dôležitým partnerom pre zákazníkov
automobilovom, potravinárskom, poľnohospodárskom a farmaceutickom priemysle,
železničnej doprave a v defektoskopii.

„Spoluprácu so spoločnosťou JAMP si veľmi vážime, a to nielen z výrobného a obchodného hľadiska, ale aj z pohľadu ústretovosti a nadštandardných personálnych vzťahov medzi zamestnancami našich spoločností.“

Ing. Ján Rostáš, PhD.

Zaujala vás naša ponuka alebo na nás máte otázky?
Nezáväzne nás prosím kontaktujte.