O nás

Spoločnosť JAMP s.r.o. Ilava bola založená v roku 1994 v Ilave. Vznikli sme ako rodinná firma zameraná na presnú strojársku výrobu. Momentálne máme 70 členný tím ľudí v dvoch výrobných prevádzkach.

Založenie spoločnosti

Naša spoločnosť JAMP s.r.o Ilava bola založená 24.10.1994 v Ilave. Hlavným zameraním firmy je strojárska výroba. Počas celej histórie Ilavy od samého začiatku tu nepôsobila žiadna strojárska výroba. JAMP s.r.o. Ilava je prvá. Toto prvenstvo nám už nikto nezoberie, ale nás aj zaväzuje k zodpovednej práci.

Vízia spoločnosti

Vznikli sme ako rodinná firma zameraná na výrobu špeciálnych presných strojných častí pre priemysel. V priebehu posledných rokov sme rozšírili rozsah výroby pre potreby metalurgického, potravinárskeho, papierenského či automobilového priemyslu. Riadenie výroby máme zabezpečené od technickej prípravy po výstupnú kontrolu. Momentálne disponujeme tímom 70 ľudí v dvoch výrobných prevádzkach. V súčastnosti prebieha príprava výstavby tretej prevádzky, kde chceme zvýrazniť naše postavenie v regióne a hlavne podporiť mesto Ilava a zamestnať čo najviac ľudí z nášho mesta.

Rozvoj spoločnosti

Naša spoločnosť bola založená pánom Antonom Brunovským, ktorý  zastáva funkciu konateľa spoločnosti. Od vzniku sme prešli radou zmien. Začínali sme v provizórnych pracovných priestoroch. V roku 1998 sme zakúpili súčasné priestory, ktoré prešli mnohými zmenami až do súčasnej podoby. Máme dve prevádzky a obidve sa nachádzajú v Ilave. Od roku 2017 ponúkame tiež vlastnú výrobu z gumy, s ktorou sme začali koncom minulého roku, avšak personál s dlhodobou praxou a bohatými skúsenosťami vie poradiť aj v náročných projektoch.

Portfólio výrobkov

Našim prvým významným výrobkom bola vretenová kosačka, elektrická stolová odhraňovačkaodstredivka brúsnej kvapaliny. Ďalej sa firma zamerala na výrobou houseboatov. V roku 2003 sme zakúpili know-how na výrobu pásových píl a začali s jej výrobou. Vyrábajú sa v rôznych prevedeniach a veľkostných radoch.

Vretenové kosačky

Našim dominantným výrobkom sú v súčastnosti vretenové kosačky na malé a veľké trávnaté plochy. Vyrábajú sa v niekoľkých modeloch a naši konštruktéri neustále vylepšujú a inovujú ich dizajn a vlastnosti. Používa ich veľa slovenských a českých futbalových klubov. Vynakladáme veľa úsilia, aby sme sa s ich predajom presadili aj na zahraničných trhoch. Zabezpečujeme ich záručný a pozáručný servis.

Automobilový a železničný priemysel

V neposlednom rade vyrábame súčiastky do automotive spoločností. Medzi našich významných odberateľov patria aj SlovenskéRakúske železnice, pre ktoré vyrábame veľmi náročné diely, ktoré musia spĺňať tiež požiadavky najvyššej kvality.

Strojný park

Náš strojný park umožňuje obrábanie kovov, t.j. sústruženie, frézovanie, brúsenie na guľato, brúsenie na plocho, zváranie, presné vŕtanie,  CNC obrábanie (frézky, sústruhy). Zastrešujeme generálne opravy, celkovú montáž zariadení a zabezpečujeme všetky druhy tepelných a povrchových úprav materiálov.

Strojárska výroba

Ponúkame presnú strojársku výrobu, výrobu súčiastok, výrobu jednoúčelových technologických zariadení, výrobu náhradných dielov podľa výkresovej dokumentácie, obrábanie kovov (sústruženie, frézovanie), výrobu priemyselných nožov, výrobu dopravníkov a upínačov pre gumárenský, potravinársky a metalurgický priemysel.

Sme certifikovaná spoločnosť, ktorá spĺňa podmienky normy ISO 9001. Výhodou je naše konštrukčné, technologické oddelenie s efektívnym spracovaním vývojového návrhu a doplnením výrobnej dokumentácie podľa požiadavky.

Zaujali vás naše produkty alebo služby?
Napíšte nám vaše požiadavky a my nájdeme riešenie.